Nasze nowości
Sklepy internetowe w ofercie
dodano: 2011-08-24
Jak przystało na agencję interaktywną full-service naszym klientom szeroki wachlarz usług. PFF to projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe i od niedawna także pozycjonowanie stron. Poznaj naszą pełną ofertę w zakładce usługi.

więcej aktualności

Czy wiesz, że?

Grupa Pff tworzy zgrany zespół fachowców od e-marketingu.

Aktualności
Nowości w naszej firmie.
Zobacz nad czym aktualnie pracujemy.
Sklepy internetowe w ofercie
dodano: 2011-08-24
Jak przystało na agencję interaktywną full-service naszym klientom szeroki wachlarz usług. PFF to projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe i od niedawna także pozycjonowanie stron. Poznaj naszą pełną ofertę w zakładce usługi.
Pozycjonowanie w PFF
dodano: 2011-04-19
Naszym klientom oferujemy pozycjonowanie swoich serwisów internetowych. Proponujemy dogodne warunki cenowe usługi oraz gwarantujemy wysokie rankingi.
Live chat dla e-commerce
dodano: 2011-01-25
Uruchomiliśmy nową usługę dla e-commerce. Jest nią profesjonalny system live chat. Nasza aplikacja Pffchat pozwala na rozmowę tekstową pomiędzy operatorem, a klientem w sklepie. Dodatkowo operator samodzielnie może zapraszać klientów do rozmowy, widząc ich kroki na stronie (czas spędzany na konkretnych podstronach, źródło wejścia itd). Zachęcamy do implementacji Pffchat na swoich stronach internetowych, a przede wszystkim w sklepach internetowych. Takie rozwiązanie potrafi bardzo wyraźnie podnieść konwersję sklepu internetowego.
Praca w PFF
dodano: 2010-12-06
Mikołajkowy prezent - PFF rekrutuje. Poszukujemy Programistów PHP do stałej pracy w PFF. Szczegóły w zakładce praca. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z próbkami kodu.
Nowa realizacja dla Belimo
dodano: 2010-05-27
Prezentujemy nową realizację dla firmy Belimo S.A.
Ruszyła platforma sklepów internetowych Pffshop
dodano: 2008-04-23
Uruchomiliśmy usługę Pffshop, którą kierujemy do nowych sprzedawców internetowych, którzy zamierzają niskim kosztem uruchomić własny sklep internetowy. Dzięki wykorzystaniu naszych autorskich rozwiązań sklep internetowy oparty o tę platformę może być gotowy w niespełna miesiąc czasu. Wiąże się to ze znaczną redukcją kosztów realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Nowa szata Grupy Pff
dodano: 2006-03-26
Uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony. Mamy nadzieję, że stanowi o pozytywnym wizerunku naszej firmy. Ponadto, mamy nadzieję, że przekona ona Cię do usług przez nas świadczonych. Zapraszamy do współpracy, bo Grupa Pff to solidny partner.
Rozbudowany system Fotonlab
dodano: 2005-10-15
Zakończyliśmy długie prace nad oprogramowaniem dla sklepu internetowego Fotonlab. Więcej szczegółów dotyczących tego rozbudowanego i skomplikowanego zlecenia znajdziecie Państwo w dziale Realizacje.
Jeszcze jedna ważna informacja - nie projektowaliśmy szaty graficznej tego sklepu.
polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie