Nasze nowości
Sklepy internetowe w ofercie
dodano: 2011-08-24
Jak przystało na agencję interaktywną full-service naszym klientom szeroki wachlarz usług. PFF to projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe i od niedawna także pozycjonowanie stron. Poznaj naszą pełną ofertę w zakładce usługi.

więcej aktualności

Czy wiesz, że?

Współpracowaliśmy z ponad 100 różnych klientów

o nas

"Nasza mądrość wywodzi się
z naszego doświadczenia, a nasze doświadczenie z naszych głupstw"
Sacha Guitry

Kilka słów o nas i naszej firmie

PFF powstało w 2004 roku i jest prężnie rozwijająca się agencją interaktywną ukierunkowaną na e-commerce. Dobry kontakt z klientem, indywidualne podejście do wszystkich zleceń, przestrzeganie zapisów zawartych w umowach, dotrzymywanie terminów i co najważniejsze profesjonalnie wykonane usługi - właśnie to nas wyróżnia.

Specjalizujemy się w e-commerce i rozwiązaniach dedykowanych dla tego sektora. Rozwijamy oprogramowanie sklepu internetowego, projektujemy sklepy internetowe. Nieobce nam jest również projektowanie stron internetowych, tworzenie corporate identity (logotyp, copywriting), a także zajmujemy się reklamą gotowych produktów (SEO i pozycjonowanie). W portfolio naszych produktów posiadamy również Pffchat - aplikację live chat.

Zlecenia na piątkę: 5 kroków do Twojej stronyCele

PFF robi wszystko, by być utożsamianym jako solidny partner. Od początku istnienia firmy oferujemy usługi najwyższej jakości. Dzięki wprowadzeniu oprogramowania usprawniającego komunikację wewnątrz firmy, gwarantujemy krótki czas realizacji zamówionych usług.

Dlaczego my?

Wysoka jakość.
Krótkie terminy realizowanych zleceń.
Konkurencyjna oferta cenowa.
Indywidualne podejście do każdego Klienta i zamówionej usługi.
Doskonała znajomość zagadnień z zakresu e-commerce, doświadczenie, wykształcenie zdobyte na elitarnej uczelni ekonomicznej.
Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Grupa docelowa

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Jednakże w przypadku zaufania jesteśmy pewni, że podołamy wymaganiom i zleceniom największych korporacji.

polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie