Nasze nowości
Sklepy internetowe w ofercie
dodano: 2011-08-24
Jak przystało na agencję interaktywną full-service naszym klientom szeroki wachlarz usług. PFF to projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe i od niedawna także pozycjonowanie stron. Poznaj naszą pełną ofertę w zakładce usługi.

więcej aktualności

Czy wiesz, że?

Grupa Pff tworzy zgrany zespół fachowców od e-marketingu.

Polityka prywatności
"Wyobraźnia opuszczona przez rozum stwarza potwory, lecz skojarzona z nim staje się matką sztuki"
Francisco Goya

Twoje bezpieczeństwo

Naszym celem jest by wszyscy nasi klienci, oraz osoby odwiedzające naszą stronę czuły się bezpiecznie. Gwarantujemy, że Grupa Pff nie powierza nikomu jakichkolwiek danych osobowych. Adresy email gromadzimy jedynie na potrzeby naszego newslettera. Dane firmowe wykorzystujemy tylko i wyłącznie do wystawiania faktur, podpisywania umów i korespondencji z naszymi Klientami.

Odnośniki do innych stron

W naszym serwisie znajdziesz odnośniki do innych stron internetowych (odnośniki zewnętrzne). Grupa Pff zastrzega, że niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko i wyłącznie naszej witryny, oraz danych naszych klientów. Nie odpowiadamy za politykę prywatności innych firm i ich witryn.

Newsletter

Korzystanie z naszego newslettera jest darmowe i absolutnie bezpieczne. Twój adres email nie zostanie nikomu udostępniony. Nasz biuletyn wysyłamy tylko i wyłącznie do osób, które wyraziły na to zgodę, poprzez wprowadzenie do naszej bazy swojego adresu email.

polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie