System pff.CMS

Zarządzanie treścią nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia.

System już od projektowanie stron internetowych więcej system CMS

Funkcje pff.CMS

Zarządzanie dowolną ilością podstron.
Kilka wersji językowych Twojej strony.
Wyszukiwarka na stronie.
Newsletter, ankiety, pobieranie treści
i wiele innych! system CMS

Promocja!

W cenie 8999zł 4499zł netto otrzymasz projekt logo Twojej firmy, stronę internetową w polskiej wersji językowej (domyślna funkcjonalność pff.CMS) oraz pozycjonowanie jednej frazy w wyszukiwarce internetowej. To zapewne najlepsza kompleksowa oferta na rynku, która pozwoli Twojej stronie zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych klientów. Oszczędzasz prawie 5000zł netto. Kontaktując się z nami zamów pakiet "projektowanie stron internetowych w super cenie" (koniecznie podaj przed zamówieniem, aby został uwzględniony rabat).

Czy wiesz, że?

Prezentujemy tutaj tylko wybraną część naszego portfolio

nasze realizacje

"Oceniamy się zwykle na podstawie tego, czego chcielibyśmy dokonać, ale inni oceniają nas zgodnie z tym, czego naprawdę dokonaliśmy."
Henry Wadsworth Longfellow

strona: 01 02 03 04 następne

WZI - monitoring GPW

PHP, MySQL, SOAP, XML, AJAX, XHTML, CSS

Pierwszy w Polsce system do monitoringu cen akcji na GPW. System naszego projektu automatycznie powiadamia na SMS/email o osiągnięciu oczekiwanego poziomu cenowego ustawionego w panelu WZI.pl. Cały system można traktować również jako platformę e-commerce, gdyż wyposażony został w automatyczny system billingowy do obsługi abonamentów.

sklepy
zobacz online
 

Pffchat.pl - live chat

PHP, MySQL, SOAP, XML, JS, XHTML, CSS

PFF wykonało nowoczesny, przeglądarkowy system do komunikacji z klientem na stronie internetowej - live chat. System pozwala na rozmowę płynną rozmowę tekstową, ale przede wszystkim: zapraszanie gości na stronie do rozmowy, pełną archiwizację rozmów, podział na grupy operatorów i wiele innych funkcji.

strony www
zobacz online


strona: 01 02 03 04 następne
polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie