System pff.CMS

Zarządzanie treścią nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia.

System już od projektowanie stron internetowych więcej system CMS

Funkcje pff.CMS

Zarządzanie dowolną ilością podstron.
Kilka wersji językowych Twojej strony.
Wyszukiwarka na stronie.
Newsletter, ankiety, pobieranie treści
i wiele innych! system CMS

Promocja!

W cenie 8999zł 4499zł netto otrzymasz projekt logo Twojej firmy, stronę internetową w polskiej wersji językowej (domyślna funkcjonalność pff.CMS) oraz pozycjonowanie jednej frazy w wyszukiwarce internetowej. To zapewne najlepsza kompleksowa oferta na rynku, która pozwoli Twojej stronie zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych klientów. Oszczędzasz prawie 5000zł netto. Kontaktując się z nami zamów pakiet "projektowanie stron internetowych w super cenie" (koniecznie podaj przed zamówieniem, aby został uwzględniony rabat).

Czy wiesz, że?

Grupa Pff tworzy zgrany zespół fachowców od e-marketingu.

nasze realizacje

"Oceniamy się zwykle na podstawie tego, czego chcielibyśmy dokonać, ale inni oceniają nas zgodnie z tym, czego naprawdę dokonaliśmy."
Henry Wadsworth Longfellow

Belimo.pl - nowa strona firmy

PHP, MySQL, JS, XHTML, CSS, Flash

Odświeżyliśmy design serwisu korporacyjnego Belimo S.A. Rozbudowaliśmy także system CMS wspierający działanie platformy m. in. o system pobierania plików o ograniczonym dostępie (z autoryzacją).

strony www
zobacz online
 

Julia - salon mody

PHP, MySQL, SOAP, XML, XHTML, CSS

Realizacja dużego sklepu internetowego zintegrowanego z systemem księgowym Subiekt GT (przez S2S). Sklep internetowy Julia codziennie synchronizuje stany magazynowe z tymi w programie księgowym, tym samym automatyzuje proces obsługi klientów i sklepu za sprawą naszych technologii.

sklepy
zobacz online

polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie