System pff.CMS

Zarządzanie treścią nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia.

System już od projektowanie stron internetowych więcej system CMS

Funkcje pff.CMS

Zarządzanie dowolną ilością podstron.
Kilka wersji językowych Twojej strony.
Wyszukiwarka na stronie.
Newsletter, ankiety, pobieranie treści
i wiele innych! system CMS

Promocja!

W cenie 8999zł 4499zł netto otrzymasz projekt logo Twojej firmy, stronę internetową w polskiej wersji językowej (domyślna funkcjonalność pff.CMS) oraz pozycjonowanie jednej frazy w wyszukiwarce internetowej. To zapewne najlepsza kompleksowa oferta na rynku, która pozwoli Twojej stronie zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych klientów. Oszczędzasz prawie 5000zł netto. Kontaktując się z nami zamów pakiet "projektowanie stron internetowych w super cenie" (koniecznie podaj przed zamówieniem, aby został uwzględniony rabat).

Czy wiesz, że?

Grupa Pff tworzy zgrany zespół fachowców od e-marketingu.

nasze realizacje

"Oceniamy się zwykle na podstawie tego, czego chcielibyśmy dokonać, ale inni oceniają nas zgodnie z tym, czego naprawdę dokonaliśmy."
Henry Wadsworth Longfellow

Little One - zabawki

PHP, MySQL, SOAP, XML, XHTML, CSS

Sklep internetowy bazujący na platformie pff.SHOP o (naszym zdaniem) doskonałym, dziecięcym projekcie graficznym, który odzwierciedla ofertę sklepu. Mamy nadzieję, że nie tylko nam ta realizacja przypadła do gustu.

sklepy
zobacz online
 

Bimbao - sklep internetowy

PHP, MySQL, SOAP, XML, XHTML, CSS

Kolejny sklep internetowy oparty o nasze oprogramowanie sklepu internetowego pff.SHOP. Nowoczesny, dziecięcy design. Mnóstwo ciekawych modułów pozwalających na doskonałą obsługę klientów oraz jeszcze bliższą współpracę na płaszczyźnie B2C.

sklepy
zobacz online

polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie