System pff.CMS

Zarządzanie treścią nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia.

System już od projektowanie stron internetowych więcej system CMS

Funkcje pff.CMS

Zarządzanie dowolną ilością podstron.
Kilka wersji językowych Twojej strony.
Wyszukiwarka na stronie.
Newsletter, ankiety, pobieranie treści
i wiele innych! system CMS

Promocja!

W cenie 8999zł 4499zł netto otrzymasz projekt logo Twojej firmy, stronę internetową w polskiej wersji językowej (domyślna funkcjonalność pff.CMS) oraz pozycjonowanie jednej frazy w wyszukiwarce internetowej. To zapewne najlepsza kompleksowa oferta na rynku, która pozwoli Twojej stronie zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych klientów. Oszczędzasz prawie 5000zł netto. Kontaktując się z nami zamów pakiet "projektowanie stron internetowych w super cenie" (koniecznie podaj przed zamówieniem, aby został uwzględniony rabat).

Czy wiesz, że?

Grupa Pff tworzy zgrany zespół fachowców od e-marketingu.

nasze realizacje

"Oceniamy się zwykle na podstawie tego, czego chcielibyśmy dokonać, ale inni oceniają nas zgodnie z tym, czego naprawdę dokonaliśmy."
Henry Wadsworth Longfellow

strona: 01 02 03 04 poprzednia

Magic Cleaner

PHP, MySQL, SOAP, XML, XHTML, CSS

Wielojęzyczna realizacja stworzona w oparciu o dedykowane oprogramowanie sklepu internetowego pff.SHOP. Klienci są obsługiwani w dwóch językach i w trzech walutach. Całość zintegrowana jest również z systemem płatności online (również w dwóch językach).

sklepy
zobacz online
 

Fotoneo - cyfrowe spotkanie ze sztuką

PHP, MySQL, SOAP, Flash, Action Script, AJAX, XHTML, CSS, JS

PFF zrealizowało sklep internetowy Fotoneo wraz z rozbudowanym modułem do zamówienia zaindywidualizowanych wydruków cyfrowych. Za sprawą naszej platformy klient może wgrać swoje zdjęcie, wykadrować je, ustawić kolorystkę i wybrać szablon wydruku, a za swoje zamówienie zapłacić online. Właściciel sklepu może natomiast przekazać całe zamówienie jednym kliknięciem prosto do drukarni.

sklepy
zobacz online


strona: 01 02 03 04 poprzednia
polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie