System pff.SHOP

Oddajemy w Państwa ręce system do generowania zysków.

Aplikacja już od sklep internetowy więcej oprogramowanie sklepu internetowego

Funkcje pff.SHOP

Wysoka wydajność i bezpieczeństwo.
Zintegrowane systemy płatności online.
Doskonałe katalogowanie produktów.
Przygotowanie pod pozycjonowanie.
Wyszukiwarka, promocje, stany magazynowe, integracja z Allegro, porównywarki cen i wiele innych! sklep internetowy

Promocja!

W cenie 13999zł 7499zł netto otrzymasz projekt logo Twojego sklepu, sklep internetowy w polskiej wersji językowej (domyślna funkcjonalność pff.SHOP), szablon aukcji oraz pozycjonowanie jednej frazy w wyszukiwarce internetowej. To zapewne najlepsza kompleksowa oferta na rynku, która pozwoli Twojemu sklepowi zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych klientów. Oszczędzasz prawie 7000zł netto. Kontaktując się z nami zamów pakiet "projektowanie sklepów internetowych w super cenie" (koniecznie podaj przed zamówieniem, aby został uwzględniony rabat).

Czy wiesz, że?

Projektowanie stron internetowych jest naszą flagową usługą

projektowanie stron

"Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba z niej jeszcze korzystać."
Cyceron

Ważny element nowoczesnej firmy

Strona internetowa tworzy wizerunek Twojej firmy, usług i produktów. Za jej sprawą oferta Twojego przedsiębiorstwa będzie publicznie dostępna. Zlecając jej realizację firmie, która wykona stronę, a następnie zadba o jej marketing masz pewność, że to doskonała inwestycja. Staniesz przed możliwościami jakich do tej pory nie miałeś: nowi klienci, wzrost sprzedaży i obrotów, budowa pozytywnego i solidnego wizerunku firmy. Dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą - bo cena naszych usług idzie w parze z ich jakością i kompleksowością!

Pozyskaj nowych klientów i otwórz się na nowe rynki

Jesteśmy ekspertami jeśli chodzi o wielojęzyczne strony internetowe, oczekiwania klientów na różnych rynkach, a także marketing w różnych językach. Realizując projekt strony internetowej w naszej firmie masz pewność, że Twoja strona będzie gotowa do reklamy np. w Niemczech, czy Wielkiej Brytanii (koniecznie uprzedź nas o takim zamiarze).

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Możliwość prezentowania aktualnej oferty.
Łatwy sposób komunikacji z klientem.
Wyjątkowo tania i skuteczna metoda pozyskiwania nowych kontrahentów.
Informacje dostępne dla każdego przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca na świecie.

...a poza tym - w dzisiejszych czasach - po prostu trzeba ją mieć...

Cena i czas realizacji strony internetowej

Koszt realizacji profesjonalnej strony internetowej wraz z systemem zarządzania treścią CMS przez naszą firmę to od 4499zł netto. Stworzenie strony zajmuje nam od 2 do 5 tygodni. Warto wiedzieć, że nasi klienci uzyskują rabaty na inne nasze usługi, np. pozycjonowanie.

Dlaczego projektowanie strony internetowej warto zlecić właśnie nam?

PFF to firma istniejąca od 2004 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy mnóstwo różnego typu projektów internetowych - w tym blisko 200 stron i sklepów internetowych. Mamy ogromne doświadczenie jeśli chodzi o projekty międzynarodowe. Jesteśmy firmą, która oferuje usługi pod klucz. Zaprojektujemy logo Twojej firmy, a następnie stronę bądź sklep internetowy, na koniec zadbamy o wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych za sprawą pozycjonowania. Nie musisz już szukać kilku firm do tych zadań. Jesteś na stronie firmy, która świadczy usługi związane z kreacją i marketingiem internetowym (mówimy o pozycjonowaniu na wszelkie możliwe, nawet bardzo trudne, frazy, również pozycjonowanie w innych językach). Zapraszamy do współpracy!

polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie