System pff.SHOP

Oddajemy w Państwa ręce system do generowania zysków.

Aplikacja już od sklep internetowy więcej oprogramowanie sklepu internetowego

Funkcje pff.SHOP

Wysoka wydajność i bezpieczeństwo.
Zintegrowane systemy płatności online.
Doskonałe katalogowanie produktów.
Przygotowanie pod pozycjonowanie.
Wyszukiwarka, promocje, stany magazynowe, integracja z Allegro, porównywarki cen i wiele innych! sklep internetowy

Promocja!

W cenie 13999zł 7499zł netto otrzymasz projekt logo Twojego sklepu, sklep internetowy w polskiej wersji językowej (domyślna funkcjonalność pff.SHOP), szablon aukcji oraz pozycjonowanie jednej frazy w wyszukiwarce internetowej. To zapewne najlepsza kompleksowa oferta na rynku, która pozwoli Twojemu sklepowi zaistnieć w sieci i dotrzeć do nowych klientów. Oszczędzasz prawie 7000zł netto. Kontaktując się z nami zamów pakiet "projektowanie sklepów internetowych w super cenie" (koniecznie podaj przed zamówieniem, aby został uwzględniony rabat).

Czy wiesz, że?

Sklepy internetowe - uruchomiliśmy ich ponad 100!

sklepy internetowe

"Wszystko powinno robić się tak prosto, jak to tylko możliwe - ale nie prościej."
Albert Einstein

Sprawdzony sklep internetowy

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie e-commerce (ponad 100 sklepów internetowych korzysta z naszego systemu, bądź została od podstaw przygotowane przez naszych pracowników). Oferujemy profesjonalne rozwiązanie pff.SHOP. Nasz system to nieskończone możliwości rozbudowy i adaptacji funkcjonalności. To przede wszystkim profesjonalne, gotowe rozwiązanie do użycia rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej firmie. Nie podejmuj pochopnej decyzji. Sprawdź wersję demonstracyjną i przekonaj się sam. Jeśli nasz standardowy pff.SHOP nie spełnia Twoich oczekiwań - zrealizujemy dla Ciebie dedykowany sklep internetowy, który w pełni odzwierciedli Twoje potrzebny i oczekiwania stawiane platformie e-commerce.

Sprzedawaj w całej Unii Europejskiej

Tnij koszty

Jaka jest przewaga zwykłego sklepu nad sklepem internetowym? Chyba tylko możliwość namacalnego kontaktu z produktem. Teraz odwróćmy pytanie: w czym sklep internetowy dominuje nad zwykłym sklepem?

Niższe koszta utrzymania - brak kosztów magazynowania, wynajmu powierzchni.
Mniej osób potrzebnych do obsługi klientów i zamówień.
Dostępność przez cały dzień, z dowolnego miejsca na świecie.
Możliwość obsługi wielu klientów jednocześnie.
Start biznesu w kilka tygodni.
.. wiele więcej!

Realizacja i koszty

Stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego pod klucz (w oparciu o pff.SHOP) to koszt od 5999zł netto. Czas realizacji takiego systemu to z reguły 3-7 tygodni w zależności od terminu realizacji projektu graficznego, który zostanie zaakceptowany przez Zleceniodawcę oraz budowy ewentualnych modułów dedykowanych.

polityka prywatności / pomoc

(c) 2004 PFF   agencja kreatywna, pozycjonowanie